mistol gut design PL EN

oferta

wysoka jakość produktów

wysoka jakość produktów

ponad 20 lat doświadczenia

ponad 20 lat doświadczenia

profesjonalna obsługa

profesjonalna obsługa

doradztwo na każdym etapie

doradztwo na każdym etapie

2 letnia gwarancja

2 letnia gwarancja

Wysoka jakość produktów

Do produkcji Państwa mebli używamy szerokiej gamy, najwyższej jakości surowców tj. płyta MDF czy sklejka. Sami wykańczamy Państwa lakierowane i fornirowane powierzchnie. Mamy do zaoferowania każdy rodzaj forniru: z drzew egzotycznych, jak również klasycznego, dziś bardzo modnego, orzecha czy dębu. Do wykończenia elementów lakierowanych używamy certyfikowanych lakierów marek ICA, Remmers oraz Renner, które umożliwiają stworzenie efektu matu, półmatu czy połysku w dowolnym kolorze. Ponadto, współpracujemy z firmami kamieniarskimi, a dla zwolenników innych rozwiązań, oferujemy blaty z postformingu oraz z konglomeratów kwarcowych i akrylowych. Uzupełnieniem naszych mebli są akcesoria wiodących marek: Blum czy Hettich.

Indywidualne podejście

Kazdy produkowany przez nas mebel jest niepowtarzalny. Dlatego bardzo ważne dla nas jest indywidualne podejście do każdego klienta i jego projektu. Nasi fachowi doradcy zapewniają kompleksową obsługę od fazy projektowej aż do ukończenia montażu.

• Nasza współpraca zwykle rozpoczyna się od obejrzenia wnętrza oraz zebrania pomiaru.

• Klientom, którzy nie mają jeszcze pomysłu na swoją przestrzeń, doradzamy sposób aranżacji oraz wykonujemy projekt z wizualizacją. Posiadamy również wieloletnie doświadczenie w pracy z projektantami wnętrz, dlatego serdecznie zapraszamy Państwa również z gotowymi projektami.

• Następnie wykonujemy wstępną wycene, po jej akceptacji, spotykamy się w naszym salonie lub innym dowolnym miejscu i ustalamy szczegóły współpracy, materiały z których maja być wykonane mebel oraz ustalamy datę rozpoczęcia montażu.

• Następnie rozpoczyna sie montaż oraz podejmujemy z Państwem ostatnie decyzje dotyczące wykończenia mebli.

• Z dniem zakończenia montażu obowiazuje Państwa 2 letnia gwarancja na wykonane meble.

Sprzęt AGD i wyposażenie

Aby zapewnić Państwu kompleksową usługę i umożliwić zakup niezbędnych elementów w jednym miejscu, współpracujemy ze znanymi i cenionymi na rynku producentami sprzetu i akcesoriów. Mogą Państwo u nas nabyć, w korzystnej cenie, produkty marek Siemens, Bosch czy Miele, a także baterie i zlewozmywaki firmy Blanco. Z kolei do organizacji przestrzeni w szafkach i szufladach proponujemy rozwiązania firmy Peka.

Własny transport i montaż

W cenę każdego zamówienia wliczony jest transport oraz montaż w dowolne miejsce na terenie Polski i za granicą. Aby zagwarantować Państwu solidne wykonanie posiadamy własne profesionalne ekipy montażowe.

Gwarancja

Kupując nasze meble dostają Państwo, razem z umową, wskazówki dotyczące pielęgnacji oraz właściwego użytkowania, które sprawią, że meble będą cały czas wyglądać jak nowe. W trosce o Państwa wygodę, zapewniamy również 24-miesęczną gwarancję na nasze meble.

 

× ofertarealizacjeo firmiewspółpracakontakt
PLEN
menu